x

Uniwersytet Przyrodniczy

juwenalia_2016_16

Studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego wspólnie organizują swoje Dni Kultury Studenckiej. Juwenalia, Feliniada i Kulturalia to pięć dni koncertów w ciągu jednego tygodnia. Organizatorzy przedstawili właśnie szczegóły imprezy.

 

Wszystkie koncerty plenerowe odbędą się na Terenach Zielonych Politechniki!
Startujemy codziennie o godzinie 18.00

4 Maja
KorowĂłd Studencki 2016 w Lublinie
Korowód Studencki ruszy z Placu Litewskiego o godzinie 18.00 i zakończy się koncertem na Terenach Zielonych Politechniki.

Na koncercie po korowodzie zagrajÄ… dla Was:
LASIO COMPANIJA
JUNIOR STRESS
SOBOTA
ENEJ
AKCENT

5 Maja

AKURAT
DŻEM
LEMON

6 Maja

METASOMA
TALLIB
LUXTORPEDA
HAPPYSAD
GRUBSON

7 Maja

LILI
JORRGUS
SOLARIS
MEGUSTAR
CZADOMAN
BOYS

8 Maja

NATALIA NYKIEL
KUKIZ & PIERSI
IRA

Czytaj wiecej o Juwenaliach...

Prowadząc żywoty typowo żakowskie niezmiernie często interesują nas różnego gatunku imprezy i koncerty. Ewidentnie chęć dobrej zabawy jest dostrzegalna nie tylko wśród żaków, lecz także u mnóstwa młodocianych osób zarówno tych przebywających w Polsce jak i poza jego granicami. Jest to powszedni stan materii dostrzegany pośród wszelkiego pokolenia i trwający od stuleci. W połączeniu z tak masowym zainteresowaniem w istocie rozrywki już we wcześniejszym sezonie XV wieku na obszarze Krakowa zaczęto świętować święto żaków, którym są wyśmienicie znane nam wszystkim Juwenalia. Święto studenckie jest organizowane też w każdym pozostałym polskim mieście na terenie, którego znajdzie się uczelnia. Dotyczy to zarówno Trójmiasta, Białegostoku jak i wielu innych miast, pośród których osobliwy prym wiedzie "". O ich czasie trwania informuje kalendarz juwenaliów.

Powiadomienia

O wszelkich zmianach w programie i nowych terminach w mieście [Lublin]