x

Start:

Miasto: Lublin

WWW: www.pollub.pl

FaceBook: [zobacz]

Jak będzie? 00

 • 00

  Day

 • 00

  Hour

 • 00

  Minute

 • 00

  Second

Powiadomienia

O wszelkich zmianach w programie i nowych terminach w mieście [Lublin]

Politechnika Lubelska

juwenalia_2016_16

Studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego wspólnie organizują swoje Dni Kultury Studenckiej. Juwenalia, Feliniada i Kulturalia to pięć dni koncertów w ciągu jednego tygodnia. Organizatorzy przedstawili właśnie szczegóły imprezy.

 

Wszystkie koncerty plenerowe odbędą się na Terenach Zielonych Politechniki!
Startujemy codziennie o godzinie 18.00

4 Maja
KorowĂłd Studencki 2016 w Lublinie
Korowód Studencki ruszy z Placu Litewskiego o godzinie 18.00 i zakończy się koncertem na Terenach Zielonych Politechniki.

Na koncercie po korowodzie zagrajÄ… dla Was:
LASIO COMPANIJA
JUNIOR STRESS
SOBOTA
ENEJ
AKCENT

5 Maja

AKURAT
DŻEM
LEMON

6 Maja

METASOMA
TALLIB
LUXTORPEDA
HAPPYSAD
GRUBSON

7 Maja

LILI
JORRGUS
SOLARIS
MEGUSTAR
CZADOMAN
BOYS

8 Maja

NATALIA NYKIEL
KUKIZ & PIERSI
IRA

 • Konex

  Kiedy uaktualnienie w Lublinie? bo program juĹĽ jest 😉

  00

Czytaj wiecej o Juwenaliach...

Wiodąc życie typowo studenckie bardzo często interesują nas różnego typu imprezy i koncerty. Naturalnie chęć dobrej rozrywki jest widoczna nie tylko wśród żaków, ale także u mnóstwa młodocianych osób zarówno tych rezydujących w Polsce jak i poza jego granicami. Jest to zwykły stan kwestii zauważany pośród wszelkiego pokolenia i istniejący od lat. W związku z tak obszernym zainteresowaniem w sprawie uciechy już we wcześniejszym czasie piętnastego wieku na obszarze Krakowa zaczęto celebrować święto żaków, którym są wyśmienicie znane nam wszystkim Juwenalia. Święto żaków jest tworzone również w każdym innym polskim mieście na terenie, którego znajduje się uczelnia. Tyczy to zarówno Trójmiasta, Olsztyna jak i wielu innych miast, wśród których nadzwyczajny prym wiedzie "". O ich sezonie trwania informuje kalendarz juwenaliów.