x

Politechnika Warszawska

juwenalia_2016_28

 

Jedna z najlepszych i największych imprez studenckich w Polsce powraca!

Startujemy z kolejną edycją Juwenaliów Politechniki Warszawskiej! W tym roku bawimy się na Stadionie Syrenki 13 i 14 maja. Jak co roku wstęp na naszą imprezę nic nie kosztuje!

Kto zagra? Jesteśmy pewni, że line-up tegorocznej edycji przyciągnie wielu fanów dobrego brzmienia i świetnej zabawy.

PiÄ…tek 13.05
â–ş 17:00 – Zespół Studencki
â–ş 17:45 – Poparzeni KawÄ… Trzy
â–ş 19:00 – Luxtorpeda
â–ş 20:45 – ???
â–ş 22:30 – Wilki

Sobota 14.05
â–ş 17:20 – Zespół Studencki
â–ş 18:05 – Farben Lehre
â–ş 19:20 – Lao Che
â–ş 21:05 – Dawid PodsiadĹ‚o
â–ş 22:30 – ???

 

Juwenalia PW to nie tylko 2 dni świetnych koncertów na scenie głównej, ale także Gra Miejska oraz Afterparty w klub Stodoła. Więcej informacji wkrótce!

Jeśli nie chcecie by ominęła Was jakakolwiek informacja związana z imprezą juwenaliową, to koniecznie śledźcie Juwenalia PW na Facebooku, Instagramie (www.instagram.com/juwenaliapw) oraz na Snapchacie (juwenaliapw)

Czytaj wiecej o Juwenaliach...

Juwenalia są zapewne najmocniej głośnym i szczególnie silnie cenionym świętem studentów. Nie znaczy to jednak, że koncerty i imprezy są udostępnione tylko i jedynie dla współczesnych żaków. Uczestnictwo w nim mogą brać także jednostki niebędące żakami. Choć naczelnym zamierzeniem święta żaków jest organizowanie zabawy przez studentów dla nich samych to jednakże z wielką radością pozdrawiane są na nim odmienne jednostki wyszukujące znakomitej wręcz imprezy. Pragnąc sprawdzić gdzie i kiedy trwają wybrane Juwenalia zachęcamy do odwiedzin witryny internetowej, na której znajdziecie pełny program juwenaliów i dokładny kalendarz juwenaliów studentów. Zapoznając się z listą zabaw w precyzyjny modus zdołamy zorganizować pobyt na wybranym ze świąt odbywających się między innymi w "".

Powiadomienia

O wszelkich zmianach w programie i nowych terminach w mieście [Warszawa]