x

Politechnika Wrocławska

juwenalia_2016_34

 

W tym roku akademickim bawimy siÄ™ w dniach od 9 do 15 maja

Podczas tegorocznej imprezy zagrajÄ… m.in. Vavamuffin, Pull the Wire, Bethel, OCN, Miuosh, Buka & Rahim, The Lottery oraz Bokka.

W czwartek, 12 maja, odbędzie się z kolei wielki pochód juwenaliowy ulicami miasta, spod budynku D-21 w kierunku Wittiga. W trakcie Wittigaliów nie może oczywiście zabraknąć słynnego już projektu P.I.W.O., czyli świetlnego, niezwykle efektownego show, prezentowanego w oknach budynku na Tekach.

 

Czytaj wiecej o Juwenaliach...

W przyszykowaniu świąt studenckich nie może nie być również zabraknąć popularnych "". Celem zaznajomienia się z drobiazgowym tokiem i okresem, w którym odbywają się juwenalia na Politechnika WrocĹ‚awska warto skorzystać z możliwości sieci www i odwiedzać stronę, na której znajduje się pełen kalendarz juwenaliów studenckich w danym miejscu. W ten łatwy sposób posiadamy wyśmienitą perspektywę stworzenia nieprzypadkowego planu udanej zabawy w trakcie trwania tego barwnego święta. Indeks, jakie znajdziemy kluby i paby w mieście umożliwi nam żwawe odnalezienie obiektu najbardziej życzliwego naszym oczekiwaniom. Umiejscowiony na stronie program juwenaliów pozwoli zaznajomić się także, jakie koncerty i imprezy się odbywają w danym miejscu.

Powiadomienia

O wszelkich zmianach w programie i nowych terminach w mieście [Wrocław]